przewiń stronę

Pakiety

Kochać ? Jak to łatwo powiedzieć...

Najcenniejsze chwile to te spędzone z ukochaną osobą. Nasz butikowy hotel jest idealnym miejscem do zorganizowania romantycznego wypoczynku w górach dla dwojga, który na długo zapadnie Państwu w pamięć. Wyjątkowa atmosfera, luksusowe wnętrza oraz bogata oferta wellness i SPA to połączenie, które pozwoli na oderwanie się od codziennych obowiązków i maksymalne wykorzystanie chwili relaksu. Ponadto kurort Lądek Zdrój oferuje szereg atrakcji dla ceniących sobie dobroczynny wpływ naturalnych kuracji uzdrowiskowych.


Romantyczny wypoczynek w górach warto zorganizować w miejscu, które zachwyci wszystkich estetów. Butikowa Rezydencja Grawert w kurorcie Lądek Zdrój urządzona jest w niebanalnym stylu. Nasz obiekt stanowi idealną oprawę dla chwil spędzonych we dwoje. Pakiety, które przygotowaliśmy dla par zadowolą osoby ceniące sobie odpoczynek w luksusowych warunkach.


Gościom naszego butikowego hotelu w kurorcie Lądek Zdrój na powitanie serwujemy drinki „Wyskok z rutyny”, które są idealnym początkiem romantycznego wypoczynku dla dwojga. Wino musujące oraz słodka niespodzianka będzie czekać na zakochanych również w szykowanie urządzonym pokoju lub apartamencie. Dopełnieniem romantycznego pobyty dla dwojga w górach będą kolacje przy świecach oraz zabiegi z oferty wellness i SPA. Dla panów proponujemy masaż w wykorzystaniem olejków, który będzie odpowiednim pobudzeniem dla mięśni, a dla pań zmysłową kąpiel oraz szereg zabiegów relaksacyjnych.


W ramach oferty wellness i SPA dla dwojga proponujemy również seanse w saunie fińskiej oraz aromaterapię. W ramach wypoczynku w naszym butikowym hotelu warto wybrać się na spacer po kurorcie Lądek Zdrój. Okolica słynie z pięknych terenów tworzących zjawiskowe górskie panoramy. Hotel umożliwia również gościom wypożyczenie kijków Nordic Walking. Po dniu spędzonym na aktywności fizycznej warto zafundować sobie chwilę odpoczynku w czasie jednego z oferowanych zabiegów wellness i SPA.


Nasz butikowy hotel w górach to idealne miejsce dla osób, które poszukują wyjątkowej oprawy do świętowania rocznic lub innych specjalnych okazji. Kurort Lądek Zdrój jest również ciekawą opcją wypoczynku dla nowożeńców, a Rezydencja Grawert, dzięki zabiegom wellness i SPA, gwarantuje chwile relaks w romantycznym wydaniu.

 

Rezydencja GrawertAdres
Rezydencja Grawert
ul. Lipowa 4
57-540 Lądek-Zdrój
woj. dolnośląskie
NIP: 5931893385

tel. +48 74 8146 079
tel. +48 694 796 507
recepcja@rezydencjagrawert.pl

hotelsystems.plhotelsystems.pl
Facebook