przewiń stronę

Pakiety

Pakiet Wielkanocny

Święta Wielkanocne to idealna okazja, by spędzić czas z najbliższymi. Nasz butikowy hotel w kurorcie Lądek Zdrój oferuje romantyczny wypoczynek dla dwojga w górach w rodzinnej atmosferze. Wśród proponowanych dań nie zabraknie najbardziej tradycyjnych i lubianych smaków. Wyjątkowo odprężające zabiegi zapewni za to nasza oferta Wellness i SPA.


Jedną z największych zalet naszego butikowego hotelu jest jego położenie. Kurort Lądek Zdrój to malownicza, górska miejscowość w Sudetach Wschodnich, która słynie z uzdrowiska i wód termalnych. Piękne okoliczności przyrody wielu naszych klientów, którzy zdecydowali się na zorganizowanie romantycznego wypoczynku dla dwojga, zachęcają do udania się na rekreacyjny spacer do pobliskiego Parku 1000-lecia.. Idealnym rozwiązaniem na zregenerowanie sił po wysiłku fizycznym jest nasza oferta Wellness i SPA.


Butikowy hotel w kurorcie Lądek Zdrój został urządzony z myślą o zakochanych, którzy chcą spędzić romantyczny czas we dwoje. Piękne sceneria gór tylko dodaje uroku wspólnie spędzonym chwilom. W czasie świąt Wielkanocnych okoliczna przyroda rozkwita pełnym blaskiem i wprost zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nasze zabiegi Wellness i SPA z pewnością przypadną do gustu zwolennikom czerpania z sił natury – wszystkim Paniom szczególnie polecamy wypoczynek w czasie kąpieli w kozim mleku z dodatkiem płatków róż.


Nasi klienci spędzający święta Wielkanocne w górach w kurorcie Lądek Zdrój cenią sobie romantyczny wypoczynek we dwoje również ze względu na wyjątkowy styl naszego butikowego hotelu. Pokoje oraz apartamenty dla gości wyróżniają się oryginalną aranżacją wnętrz. Zawsze staramy się umilić czas spędzony u nas zapewniając najwyższy standard dbałość o czystość i wygodę, a także dostęp do wielu dodatkowych udogodnień, w tym zabiegów Wellness i SPA.


Romantyczny wypoczynek dla dwojga w górach warto zorganizować w czasie świąt Wielkanocnych. Rodzinna atmosfera naszego butikowego hotelu w kurorcie Lądek Zdrój jest gwarancją fantastycznie spędzonego czasu. Dodatkowym urozmaiceniem dla gości jest szeroka oferta zabiegów Wellness i SPA.

 

Rezydencja GrawertAdres
Rezydencja Grawert
ul. Lipowa 4
57-540 Lądek-Zdrój
woj. dolnośląskie
NIP: 5931893385

tel. +48 74 8146 079
tel. +48 694 796 507
recepcja@rezydencjagrawert.pl

hotelsystems.plhotelsystems.pl
Facebook