przewiń stronę

Pokoje


Romantyczne pokoje i ekskluzywne apartamenty

Każdy z 15 pokoi i apartamentów Rezydencji Grawert został urządzony z niezwykłym pietyzmem. Zastosowano tu designerskie tapety York Wallcoverings, eleganckie meble i unikatowe bibeloty, które nawiązują do XIX-wiecznego stylu wiktoriańskiego. Wypoczynek w naszej Rezydencji to podróż w dawny, zapomniany już świat tej niezwykle romantycznej epoki. Położenie Rezydencji znajduje się w oazie ciszy i spokoju co sprzyja relaksowi i odprężeniu. Odkryj czarujące pokoje i apartamenty, z których rozpościera się widok na zabytkowy, angielski Park, górską rzekę i otaczające góry. W naszej Rezydencji zapewniamy poranny śpiew ptaków, szum górskiej rzeki, ciszę i wyjątkowy nastrój.

Do zobaczenia w wiktoriańskiej Rezydencji.Tajemnicza wyprawa
pokoje dwuosobowe typu Twin


Te, dwuosobowe pokoje posiadają dwa oddzielne, komfortowe łóżka. Idealne zarówno dla samotnych wędrowców jak i dla par. Są to ciepłe i przytulne pokoje, które zabiorą Cię w podróż, która w naszej Rezydencji wiecznie trwa.Wiktoriańska nuta
pokoje dwuosobowe typu Deluxe


Znajdziemy tu niezwykle romantyczne dwuosobowe pokoje z obszernymi łożami małżeńskimi, skrytymi pod puszystymi kołdrami i ekskluzywną pościelą. Wymarzone dla zakochanych jak i dla par ceniących komfort i wygodę. Odpocznij zatem w zaciszu przytulnych pokoi i rozkoszuj się pięknem historycznej Rezydencji.Bajkowe miejsce
pokoje trzyosobowe


Pokoje te posiadają obszerne łoże małżeńskie i komfortowe łóżko pojedyncze. Idealne dla rodziny z dzieckiem lub grupy przyjaciół. Daj się zatem zaprosić w podróż do baśniowej i wiktoriańskiej krainy, którą znajdziesz w naszej Rezydencji.
Przeminęło z wiatrem
apartamenty


Apartamenty typu Suite z wytworną sypialnią i salonem wypoczynkowym, to luksus i elegancja. Wielkie łoża skryte pod puchowymi kołdrami i stosem poduch, komfortowe sofy bądź fotele klubowe i wyjątkowy wiktoriański wystrój, który zabierze naszych gości w podróż w inny świat - świat pełen zadumy, relaksu i wspomnień. Pozwól zatem zaprosić się w podróż do czasów, które już dawno.... przeminęły z wiatrem.

Apartament GRAWERT może gościć jedną lub dwie osoby
Apartamenty SCARLET może gościć dwie lub trzy osoby
Apartamet SISSI może gościć dwie osoby, trzy osoby lub rodzinę 2+2

Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi, zestawem kosmetyków i kompletem ręczników.
Zapewniamy naszym gościom codzienny serwis: odświeżanie pokoi i uzupełnianie wody mineralnej.Rezydencja GrawertAdres
Rezydencja Grawert
ul. Lipowa 4
57-540 Lądek-Zdrój
woj. dolnośląskie
NIP: 5931893385

tel. +48 74 8146 079
tel. +48 694 796 507
recepcja@rezydencjagrawert.pl

hotelsystems.plhotelsystems.pl
Facebook