przewiń stronę

Rezydencja

Witamy w Rezydencji Grawert-Victorian Boutique Hotel

Rezydencja

Rezydencja Grawert to wielowiekowa historia zaklęta w architekturze, ogrodzie i krajobrazie. Położona jest przy zabytkowym angielskim parku i szumiącej górskiej rzece, w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, w centrum kurortu Lądek-Zdrój. Wiktoriańska Rezydencja otoczona jest kameralnym ogrodem. Od momentu jej wzniesienia w 1815 roku była prywatną posiadłością gubernatora Śląska Juliusa von Grawerta.

Po latach zapomnienia Rezydencja znów otworzyła swoje komnaty dla gości, którzy ponad wszystko cenią kontakt z naturą. Daj się zaprosić do niezwykle romantycznego miejsca i poczuj powiew historii dawnych wiktoriańskich czasów.
Rezydencja Grawert to kameralny i niezwykle romantyczny obiekt, który spełnia funkcje Boutique Hotel & SPA o standardzie 4 gwiazdek. Od wiktoriańskiej Rezydencji w bliskiej odległości znajduje się słynny Zakład Przyrodoleczniczy Wojciech z wodami termalnymi, siłownią plenerową i krytą pływalnią. Nasi Goście mogą również skorzystać ze znamienitości, jakie przyrządzane są w Restauracji Londyn oraz wyjątkowej oferty ze strefy Wellness & SPA. Rezydencja Grawert serdecznie zaprasza do wypoczynku w górach.

Rezydencja Grawert Victorian Boutique Hotel należy do prestiżowej grupy polskich hoteli historycznych.

Do obiektu hotelowego przylega ogrodzony prywatny parking z zamykaną na noc bramą.Rezydencja GrawertAdres
Rezydencja Grawert
ul. Lipowa 4
57-540 Lądek-Zdrój
woj. dolnośląskie
NIP: 5931893385

tel. +48 74 8146 079
tel. +48 694 796 507
recepcja@rezydencjagrawert.pl

hotelsystems.plhotelsystems.pl
Facebook