przewiń stronę

Rezydencja

Witamy w Rezydencji Grawert - Victorian Boutique Hotel & SPA

Urokliwy boutique hotel otoczony malowniczym pejzażem, wprost wyjętym z kart XIX-wiecznych powieści. Rezydencja Grawert stanowi ucieleśnienie ówczesnych nurtów aranżacyjnych oraz swoistą podróż w czasie do szczytowego momentu okresu wiktoriańskiego. Rozległe parki i ogrody, bliskość natury w postaci szumu górskich potoków oraz porannego śpiewu ptaków, a także mnogość sposobności do relaksu i kontemplacji — to wszystko czeka na Państwa podczas wizyty w naszej rezydencji.

Daj się oczarować malowniczej scenerii — Rezydencja Grawert

Rezydencja Grawert to nie tylko historyczny boutique hotel, czarujący swych gości niezwykłym przywiązaniem do detalu — to także rozległe tereny zielone — ogrody oraz parki — które stanowią doskonałe tło zarówno dla romantycznych wyjazdów z najbliższą osobą, jak i do pełnych przygód wypraw w gronie znajomych. Pobliskie pasma górskie dostarczają widoków wymykających się słownym opisom, a bezpośredni kontakt z naturą sprzyja odnalezieniu wewnętrznego spokoju.

Szukającym ogólnego odprężenia dla ciała i ducha polecamy strefę Natura&SPA — przebogate źródło wszelkiej maści zabiegów relaksacyjnych, które stanowić mogą doskonałe uzupełnienie wypoczynku, jak również zwieńczenie aktywnego dnia pełnego atrakcji. Miłośników dobrej kuchni zapraszamy natomiast do restauracji Londyn.

Rezydencja Grawert — historia zaklęta w murach

Zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych obiektów wchodzących w skład dworu, a także z galerią zdjęć, ukazującą piękno i niepodważalny urok rezydencji — także o różnych porach roku.


Rezydencja

Rezydencja Grawert to wielowiekowa historia zaklęta w architekturze, ogrodzie i krajobrazie. Położona jest przy zabytkowym angielskim parku i szumiącej górskiej rzece, w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, w centrum kurortu Lądek-Zdrój. Wiktoriańska Rezydencja otoczona jest kameralnym ogrodem. Od momentu jej wzniesienia w 1815 roku była prywatną posiadłością gubernatora Śląska Juliusa von Grawerta.

Po latach zapomnienia Rezydencja znów otworzyła swoje komnaty dla gości, którzy ponad wszystko cenią kontakt z naturą. Daj się zaprosić do niezwykle romantycznego miejsca i poczuj powiew historii dawnych wiktoriańskich czasów.
Rezydencja Grawert to kameralny i niezwykle romantyczny obiekt, który spełnia funkcje Boutique Hotel & SPA o standardzie 4 gwiazdek. Od wiktoriańskiej Rezydencji w bliskiej odległości znajduje się słynny Zakład Przyrodoleczniczy Wojciech z wodami termalnymi, siłownią plenerową i krytą pływalnią. Nasi Goście mogą również skorzystać ze znamienitości, jakie przyrządzane są w Restauracji Londyn oraz wyjątkowej oferty ze strefy Wellness & SPA. Rezydencja Grawert serdecznie zaprasza do wypoczynku w górach.

Rezydencja Grawert Victorian Boutique Hotel należy do prestiżowej grupy polskich hoteli historycznych.

Do obiektu hotelowego przylega ogrodzony prywatny parking z zamykaną na noc bramą.Rezydencja GrawertAdres
Rezydencja Grawert
ul. Lipowa 4
57-540 Lądek-Zdrój
woj. dolnośląskie
NIP: 5931893385

tel. +48 74 8146 079
tel. +48 694 796 507
recepcja@rezydencjagrawert.pl

hotelsystems.plhotelsystems.pl
Facebook